Preteky - MO SRZ Vranov nad Topľou

MO SRZ VRANOV
Prejsť na obsah

Preteky

19.5.2024 VN Tovarné - feeder Memoriál Dušana Kraveca
1.Vlado Bažo - 13.585b.
2.Peter Markuš - 8.990b.
3.Jaro Smolko -  5.500b.

12.5.2014 VN Tovarné:LRU plávaná

Registrovaní  - 1.Ján Mikita - 15 090b

Neregistrovaní - 1.Rasťo Muchanič - 13 550b
                      2.Rado Lakatoš    - 10 040b
                       3.Matúš Tomáš   - 10325b
Dôchodcovia -  1.Vlado Bažo - 5 630b
                     2.Ján Bažo    -   700b
                      3.Ján Melniček - 2 950b

8.5.2024 VN Nižný Hrušov:
1.Ján Bažo 60cm
1.Matej Demeter 53cm
1.Ján Jonek 57cm


1.5.2014 VN Tovarné:

1.Jakub Varga 63cm
1.Matej Demeter 54cm
1.Rebeka Kandrová 56cm



ONDAVSKÁ MUŠKA - 29.ročník - 12.11.2023

1.Lukáš Demčák

2.Lukáš Horský

3.Štefan Kováč
4.Timčák Miroslav
5.Mitaľ Ladislav ml.


VN Tovarné 22.7.2023 LRU Plávaná – deti:

1.Adrián Hlavatý-9.600gr los

2.Matej Demeter-9.600gr

3.Kubo Kandra-5.400gr los

4.Filip Šofranko-5.400gr

5.Kubo Alžo-5.200gr.


VN Tovarné 23.7.2023 LRU Plávaná Dospelí

1.Miro Bakajsa-1.800gr.

2.Rasťo Muchanič-8.700gr.

.Lukáš Chmeľ-9.600gr.

4.Jožko Sabol-7.900gr.

5.Mišo Jenčo-7.700gr.

6.Ondrej Pavelko-7.000gr.


VN Tovarné Memoriál Dušana Kraveca 24.6.2023

1.Jozef Hájnik – 9.800gr

2.Robo Kandra – 9.400gr.

3.Lukáš Chmeľ – 7.700gr

4.Rasťo Muchanič -6.700gr

5.Ján Vidumský ml. – 6.100gr


8.5.2023   VN N.Hrušov:

1.Dospelí:  Peter Hoľan-58cm

1.Deti:      Janko Jonek-56cm


1.5.2023   VN Tovarné:

1.Dospelí:  Jozef Macuga-58cm

1.Deti:      Matej Demeter-47cm



VN Tovarné,3.9.2022 Feeder metod:

1.Dušan Pyreň  -10 520b.
2.Jozef Danč    - 7 780b.
3.Rado Ondič    - 5 640b.


LRU-plávaná Deti II,VN Tovarné: 21.08.2022

1.Jakub Kandra
2.Adrián Hlavatý
3.Marián Puchľak
4.Jakub Fertaľ
5.Kristián Vysoký


Memoriál Dušana Kraveca Feeder cup 1.ročník - VN Tovarné:

1.Peter Mišľavcev-11.780b.
2.Rado Ondič-10.440b.
3.Ondrej Pavelko-9.820b.
4.Jozef Šveda-8.820b.
5.Robo Kandra-8.420b.
6.Ján Vidumský ml.-8.240
7.Rasťo Muchanič-6.180b.

     

ONDAVSKÁ MUŠKA - 19.06.2022

1.Lukáš Horský

2.Peter Tomko ml.

3.Richard Hatala


         Presné termíny pretekov budú oznámené v predajni rybárskych potrieb  na Ondavskej ulici u p.Pyreňa  a na                internetovej stránke MO SRZ a začínajú zhodne o 7:00 hod.

15.05.2022 LRU Plávaná dospelí VN Tovarné:

1.Mišo Jenčo – 37.600gr.

2.Ondrej Pavelko – 19.680gr.

3.Maťaš Ján – 19.300gr.

4.Chmeľ Lukáš – 18.020gr.

5.Matúš Tomáš – 17.860gr.


 Miestny pretek – ľubovoľný spôsob lovu kaprov    01.05.2022 VN Tovarné

Deti     :Matej Demeter  – 74cm

Dospelí :Jaro Smolko      – 75,5cm


Miestny pretek – LRU-plávaná      15.05.2021 VN Tovarné

1.Tomáš Matúš-33.400gr.

2.Robo Kandra

3.Lukáš Chmeľ

4.Ján Vidumský ml.

5.Pavelko Ondrej

 

22.5.2021 VN Tovarné   Feeder

1.Rado Ondič - 21.200gr.

2.Lukáš Chmeľ

3.Janko Vidumský ml.

4.Robo Kandra

5.Štefan Bak

6.Janko Hlavatý

 

23.5.2021 VN Tovarné     LRU-P deti

1.Matúš Lakatoš - 12.660gr.

2.Jakub Kandra

3.Adrián Hlavatý

4.Matej Lakatoš

5.Dávid Kovaľ

6.Lukáš Lacko


Návrat na obsah